İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI KAYMAKAMIMIZ SAYIN CENGİZ KARABULUT BAŞKANLIĞINDA YAPILDI
 
 
5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 40. maddesi gereğince, Kamu hizmetlerinin etkin, hızlı, verimli ve sağlıklı yürütülmesini sağlamak, vatandaşlara yönelik en iyi kamu hizmetini sunabilmek amacıyla İlçe Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonunda İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Kaymakamımız Sayın Cengiz KARABULUT başkanlığında İlçe İdare Şube Başkanlarının katılımı ile yapıldı.
 
Kaymakamımız Sayın Cengiz KARABULUT yaptığı konuşmada; Kamu hizmetlerinin sunumunda kalitenin arttırılması, vatandaş memnuniyeti, insan odaklı hizmet anlayışının tesis edilmesi, kamu hizmetlerinde etkinlik, tasarruf ve verimliliğin arttırılması ve hizmet sunumunda varsa aksayan yönlerin tespiti ve giderilmesi, emniyet ve asayiş hizmetlerinin etkin şekilde devamlılığının sağlanması konularında dikkat edilmesi ve yapılması gereken hususları ifade etti.
 
Toplantıda ilçemizde bugüne kadar yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmeler yapılarak İlçemizde yapılan  hizmetlerin daha etkin ve verimli yürütülebilmesi için bazı değerlendirmelerde bulunuldu.
 
Daha sonra toplantıda kurumların faaliyetlerini değerlendiren Sayın KARABULUT, İlçe İdare Şube Başkanları’na teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. 
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr