İlçemiz Atatürk Anadolu Lisesinde 09.10.2017 Pazartesi günü düzenlenen toplantıya; Kaymakamımız Cengiz KARABULUT, Milli Eğitim Müdürü Muhammet BEŞİR, Milli Eğitim Şube Müdürü Gözde PAKÖZ, Atatürk Anadolu Lisesi idarecileri ve öğretmenleri, Okul Aile Birliği Başkanı ve Başkan Yardımcısı, Okul Meclis Başkanı katıldı.
             Toplantı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet BEŞİR’ in açılış konuşması ile başladı.Kaymakamımız Cengiz KARABULUT ise yaptığı konuşmada; okul güvenliği, servis araçlarının ve kantinlerin denetimi konularına özen gösterilmesi gerektiğine değindi; ayrıca öğrencilerin öğretimle birlikte sosyal, sportif ve kültürel alanlarda da faaliyet göstermelerinin önemini belirtti. Ardından Okul Müdürü, okul hakkında sunum yaptı. Okulun geçmiş başarıları, 2017-2018 öğretim yılı hedefleri konusunda ayrıntılı bilgiler verdi. Öğrencilerin üniversite sınavlarındaki başarı durumu ve spor alanındaki faaliyetlerini aktardı. Branş öğretmenleri de alanlarıyla ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.  
                 Okul Aile Birliği Başkanı ve Okul Meclis Başkanı öğrenci de söz alarak okulla ilgili taleplerini dile getirdi. Kaymakamımız Cengiz KARABULUT, Kaymakamlık olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi eğitime desteklerinin devam edeceğini ve eğitimcilerin her zaman yanında olacaklarını belirterek toplantıya katılanlara teşekkür etti. Başarılı bir yıl olması temennileriyle toplantı sona erdi.
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr