KAYMAKAMLIĞIMIZ VE ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİNCE
ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZE İFTAR PROGRAMI DÜZENLENDİ
 
 
Kaymakamlığımız ve Çiftlikköy Belediyesi tarafından Şehit Yakınları ve Gazilerimize iftar yemeği programı düzenlendi. Özdilek AVM’de düzenlenen iftar yemeğine Kaymakam Cengiz KARABULUT, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat SİLPAGAR, Şehit Yakınları ve Gazilerin yanı sıra, İl Genel Meclis Üyeleri ve Kurum Müdürleri ve Aileleri katıldı.
 
Kaymakam Cengiz KARABULUT,iftar sonrası Şehit Yakınları ve Gazilerimizle yakından ilgilenerek bir süre onlarla sohbet etti.Kaymakam Cengiz KARABULUT burada yaptığı konuşmadabu mübarek ramazan ayı içerisinde iftar yemeği vesilesiyle şehit ve gazi ailelerimizle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu, bu ülke için canını feda eden aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde bugün burada huzurlu bir şekilde iftar ettiklerini, onlara şükran borçlu olduklarını dile getirdi.
 
Şehit yakınları, gaziler ve ailelerinin yemeğe katılmasının kendisini son derece memnun ettiğini dile getiren KARABULUT, yemeğe katılmalarından dolayı şehit yakınları ve gazilere teşekkür ederek, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, gazilerimize de huzurlu bir yaşam sürmelerini dileyerek katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.
 
İftar yemeği, Kaymakam Cengiz KARABULUT  ve Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat SİLPAGAR tarafından yemeğe katılan misafirlere hediye takdimiyle son buldu.
 
 
 
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr