MART AYI VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI
İLÇEMİZ KABAKLI KÖYÜNDE YAPILDI
Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Vatandaşla Buluşma Toplantısının Mart ayı toplantısı İlçemiz Kabaklı köyünde yapıldı. İlçe Kaymakamımız Sayın Cengiz KARABULUT’atoplantılar esnasında İlçe Jandarma Komutanı, Ziraat Odası Başkanı, Kurum Amirleri, Köy Muhtarları ile köy halkının da katılımı sağlandı.
 
Kabaklı Köy Konağında gerçekleştirilen Vatandaşla Buluşma Toplantısı kapsamında, köy muhtarları toplantısı, güvenlik toplantısı ve halk toplantısı gerçekleştirildi.
 
Yapılan toplantıda Kurum Amirleri tarafından sağlık hizmetleri, güvenlik, eğitim, vakıf yardımları ve usulleri, din hizmetleriyle ilgili bilgilendirmeler yapılırken bu konularda vatandaşın talepleri, şikâyetleri de dinlenerek gerekli bilgilendirmeler yapıldı.
 
Köy muhtarları toplantısında; vatandaş taleplerinin birleştirilerek yazılı olarak müracaat edilmesi, proje uygulayıcı vatandaşların önerilerinin dikkate alınarak bu hususta gerekli ön çalışmanın yapılması ve projelerin sıkı takibinin yapılması kararları alındı.
 
İlçe Kaymakamımız Sayın Cengiz KARABULUT vatandaş taleplerinin karşılanabilmesi için ilgili birimlerle gerekli koordinenin sağlanması ve uygulanmakta olan projelerin kesintisiz yürütülebilmesi için düzenli takip ve denetimlerin yapılması talimatını verdi.
 
Vatandaşların güvenliği hususunda İlçe Jandarma Komutanlığından gerekli bilgiler alınarak güvenliği tehdit edici unsurların bertaraf edilmesi konusunda alınacak tedbirler hakkında görüşüldü.
 
Güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturulmasında işbirliği ve koordinasyonun sağlanmasında bu tarz toplantıların önemini vurgulayan İlçe Kaymakamımız Sayın Cengiz KARABULUT alınan kararların ilgili birimlerce yerine getirilmesi, takibinin yapılması, vatandaşımızın can ve mal güvenliği açısından yeterli emniyet tedbirlerinin alınmasının önemli olduğunu belirtti.
 
İlçe Kaymakamımız Sayın Cengiz KARABULUT; bu toplantıların çok önemli olduğunu vurgularken yapılan proje, sağlık denetimleri alanlarındaki çalışmaların da koordineli biçimde yürütülmesinin, denetim ve takibin de sürekli olmasının gerekliliğini belirterek toplantı sona erdirildi.
 
 
 
 
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr