MAYIS AYI MUHTARLARLA BULUŞMA TOPLANTISI YAPILDI
 
İlçemiz Kaymakamı Sayın Cengiz KARABULUT başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda Köy Muhtarlarıyla toplantı yapıldı.
 
Düzenlenen toplantıya, İlçe Kaymakamımız Sayın Cengiz KARABULUT, İlçe Jandarma Komutanı, İl Genel Meclis Üyeleri, İlgili Kurum Amirleri ve Köy Muhtarlarımız katıldı.
 
Toplantının açılış konuşmasında Kaymakam KARABULUT; muhtarlarımızla her ay düzenli olarak toplantı gerçekleştirdiklerini, köylerimizdeki çalışmaları, yapılacakları, sorun ve dar boğazları masaya yatırmak için bir araya gelindiğiniifade etti.
 
Toplantıda, daire amirleri kurumlarımız tarafından yapılan çalışma ve hizmetlerle ilgili muhtarlarımızı bilgilendirerek, muhtarlarımızın talep ve sorunları değerlendirildi. Gerçekleşen toplantıda muhtarlar ihtiyaç ve sorunlarını dile getirdi. Bu sorunlar için çözüm yolları hakkında kurum yöneticileriyle karşılıklı olarak istişare yapıldı.2019 yılı KÖYDES yatırım programı ve yürütülen diğer çalışmalar üzerinde durularak yapılacak ve yapılması gereken çalışmalar istişare edildi.
 
Muhtarların sorunları ile taleplerini de dinleyen Kaymakam KARABULUT, sorunların çözümü noktasında ilgili tüm kurumların gereken hassasiyeti gösterdiğini ve koordineli bir şekilde çalışmaların devam edeceğini ifade etti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr