TURİZM HAFTASI İLÇEMİZDE KUTLANDI
 
Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerince hazırlanan turizm haftası ilçe programı 18 Nisan 2019 tarihinde Belediye Kültür Merkezinde yapıldı.
 
Yapılan kutlama programına İlçe Kaymakamımız Sayın Cengiz KARABULUT, İlçe Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, Belediye Başkan Yardımcısı, Daire Amirleri Okul Müdürleri ve İlçe Parti Yöneticileriyle öğrenciler katıldı.
 
Sunum, tiyatro oyunu ve müzik dinletisiyle dolu dolu gerçekleştirilen programa program sonundaki Türk mutfağından sunulan örnekler büyük ilgiyle karşılandı.
 
Memleketimizin her köşesinden dillere dökülen nağmelerin ellerdeki lezzetlerde bulduğu karşılık Türk misafirperverliğini örneklendirirken yine Türk kültürü içindeki vazgeçilmez yeriyle Türk kahvesi sunumu da kırk yıllık hatırın ifadesi oldu.
 
Hazırlanmış olan programda emeği geçen tüm ekibi kutlayan İlçe Kaymakamımız Sayın Cengiz KARABULUT, memleketimizin her köşenin çok güzel olduğunu ve bir karış toprağımızın dahi kıymetinin ölçülmez değerini ifade ederek Türk kültürüne ve değerlerine sahip çıkılmasının sadece böylesi kutlamalarla değil eğitimin her alanında bulunmasının önemini vurguladı.
 
 
 


T.C. 
ÇİFTLİKKÖY KAYMAKAMLIĞI

Çiftlik Mah. Atatürk Cad. No:83 Çiftlikköy/YALOVA 
e mail:  ciftlikkoy@icisleri.gov.tr